Starteriet

Livet er for kort som funktionær

Facebook

  • Peter Kofler

    Peter Kofler

    Ham der bestemmer

    peter@starteriet.dk

  • Louise M. Ø. Nielsen

    Louise M. Ø. Nielsen

    Projektleder - DM i pitch

    louise@starteriet.dk

  • Alex Randrup Thomassen

    Alex Randrup Thomassen

    Projektleder - DM i pitch

    alex@starteriet.dk

  • Trine Dan Sørensen

    Trine Dan Sørensen

    Kommunikations-konsulent

    trine@starteriet.dk

  • Sarah Thomsen

    Sarah Thomsen

    Kommunikations-konsulent

    sarah@starteriet.dk

  • Lisa Dalsgaard

    Lisa Dalsgaard

    Presseansvarlig

    lisa@starteriet.dk

  • Allan Aabern

    Allan Aabern

    Webmaster

    allan@starteriet.dk

  • Tamer El-sayed

    Tamer El-sayed

    Udvikler

    tamer@starteriet.dk

Dem der får det hele til at ske

Det er os, du ser her! Vi står bag Starteriet og er stolte over at kunne hjælpe dig hurtigt og nemt i gang med din nye virksomhed. Det er vigtigt for os, at du kommer ud over stepperne og du ikke går død i alt det kedelige arbejde, men derimod udlever din drøm. Du skal nok få styr på det hele med tiden!

Vi har stor erfaring inden for iværksætteri og det er denne erfaring, vi hellere end gerne vil sprede. Lad os få Danmark tilbage som en storspiller inden for iværksætteri!